Teknoloji konulu bir yazı yazınız Ödev

1 yorum
17.156 views
Teknoloji konulu bir yazı yazınız Ödev

Teknoloji konulu bir yazı yazınız. Yazınızda yabancı dillerden dilimize giren kelimelerin Türkçe karşılıklarını kullanınız adlı ödevin cevabı tam da bura bu adreste. Sitemizin ismini ezberleyin tüm ödevleriniz için bekleriz.

Teknoloji

Evimde ailemle mutlu bir akşam yemeği yedik. Derslerimi tekrar ettikten sonra ödevlerimi yaptım ve dizüstü bilgisayarımı kucağıma aldım. Dizüstü bilgisayarımın kendi faresi bozuk olduğu için ona yeni bir kablolu fare bağladım.  Bilgisayarımı açtıktan sonra verilen ödevimi yapmak için İnternet de araştırma yaptım.  Öncelikle resimli sonuçlara baktım. Bulduğum ödevi tarayıcı dan çıkartarak çantama yerleştirdim. İnternet  de arama yaptığım sayfayı kapattım ve daha sonra  dizüstü bilgisayarımı kapattım.

 

Eğer yabancı dillerden dilimize giren kelimeleri kullanmış olsaydık metnimiz şu şekilde olacaktı :

Evimde ailemle mutlu bir akşam yemeği yedik. Derslerimi tekrar ettikten sonra ödevlerimi yaptım ve laptop bilgisayarımı kucağıma aldım. Laptopumun kendi mausesi bozuk olduğu için ona yeni bir kablolu mause bağladım. Laptopumu açtıktan sonra verilen ödevimi yapmak için İnternet de search  yaptım. Öncelikle fotoğraflı sonuçlara baktım. Bulduğum ödevi  printerdan çıkartarak çantama yerleştirdim. İnternetde search yaptığım sayfayı kapattım ve daha sonra  laptopumu  kapattım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Teknoloji konulu bir yazı yazınız Ödev (1 Yorum)