Telif – İhlal

1.706 views

okuyorumben.com bilgi paylaşım sitesidir , paylaşılan tüm makaleler ücretli olarak kelime karşılığı sitemiz tarafından forumlar aracılığı ile kullanıcılardan satın alınmaktadır. Paylaşılan içeriklerin telif hakkı durumu içermesi , herhangi bir telif hakkını ihlal etmesi durumu site yönetimini doğrudan ilgilendirmemektedir. Herhangi bir yasal ihlal yapıldığı durumlarda mail adresimiz iletisim@okuyorumben.com adresi ile doğrudan iletişim kurup , ispatlar nitelikte bilgiler ile herhangi bir konu içeriğinde ihlal olduğunu kanıtlarsanız , tüm içerikleriniz  mailiniz ulaştıktan hemen sonra kısa bir süre içerisinde itiraz edilmeksizin kaldırılacaktır.

Not: Okuyorumben.com hiçbir içeriği ücretli olarak satmaz , çoğaltılmasına izin vermez , insanların okuyarak bilgi edinmesini , ödevlerini yapmak için ana bilgilere ulaşmasını , sınavlara hazırlanmak için tekrar edilecek konu özetlerini hedefler ve amaç olarak kabul eder.

Not 2: Okuyorumben.com paylaştığı makaleler ve içerik ile herhangi bir başka sitede izin almaksızın yayınlanması durumlarında yasal haklarını kullanacağı durumu 2. taraf bilgilendirmeksizin yapılabilir. Satın alınan ücretli içeriklerin herhangi bir başka İnternet sitesinde ticari (reklam paylaşımlı) olarak kullanılması , direkt olarak yasal suç olarak kabul edilir ve işlem yapılması için başvuruda bulunulabilir. Sitemiz bu haklarını gizli tutar.

Herhangi bir ihlal ya da telif hakkı durumunda aşağıdaki formu doldurarak doğrudan ulaşabilirsiniz ya da doğrudan iletisim@okuyorumben.com adresine mail gönderebilirsiniz.