Oyun ve Oyuncak Konulu Hikaye

yorumsuz
581 views
Oyun ve Oyuncak Konulu Hikaye

 

Merhaba bu yazımızda oyun ve oyuncak konulu bir hikaye yazınız ödevini yapıyoruz. Oyun ve oyuncak ilgili yazı ödevi için bizi tercih ettiyseniz tebrikler gençler. Tüm ödeviniz itina ile yapılır. ödev sor bölümünden dilediğiniz ödevi sorabilir 12 saat içinde yanıt alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Hikaye ismi: Renkli Misket

Daha okula başlamadan önceleri oyun hayatıma misket ile başlamıştım. Mahallemizde arkadaşlarımla beraber toplanıp , biriktirdiğimiz paralar ile kırtasiye ye gidip en güzel rengarenk mika türü misketleri satın alıp sonra onu mahallemizde güvenli bir yerde oynardık. Arkadaşlarımla en güzel vakitleri misket oynarken geçirirdim. En sevdiğim misket rengarenk olan gök kuşağı benzeri bir misketti. Yere koyduğumuz misketleri uzaktan vurarak başarılı oluyorduk. Ben gök kuşağı rengi misketim ile hep başarılı atışlar yapıp arkadaşlarımı yenmeyi başarıyordum. Arkadaşlarım akülü arabalar , tüf tüf borular , oyun kartları , küçük kamyon gibi oyuncaklarla oynarken ben en çok misket oyuncakları tercih ediyordum. Kendime kocaman bir koleksiyon yaptım. büyük bir kola şişesi içinde tamamını arkadaşlarımı yenerek elde ettiğim misketlerle doldurdum ve onu hep hatıra olarak saklıyorum.

 

 

 

Hikaye: Oyun Parkında Bir Gün

En çok sevdiğim arkadaşım sabah erkenden bize geldi. Ailesinden izin almış. Bende izin istedim. Birlikte oyun parkına oynamaya gidecektik.  Park bize çok yakındı yine de ailemiz yalnız gitmememizi güvenli olmayacağını söyleyip bizimle gelmek istediler. Bizde arkadaşım ile çok mutlu olduk. Daha sonra hazırlanıp birlikte oyun parkına oyuncaklara doğru yola çıktık. Arkadaşım ve ben koşarak oyuncaklara doğru ilerlerken ailem geride kalmıştı. Hemen en sevdiğimiz oyuncaklarla oynamaya başladık. Çok güzel vakit geçirip eğlendik. Ben dinlenmek için yorulduğumda arkadaşım hiç yorulmamış gibi halen oyuncaklarla oynuyor kaydıraktan kayıyordu. Çok güzel eğlenceli bir zaman geçirdikten sonra ailemizle beraber eve dönmek için yola çıktık. Arkadaşımı evine bırakıp daha sonra kendi evimize geçtik. Arkadaşım bana birlikte oyun oynadığımız için teşekkür etti ve bende ona ettim daha sonra ikimizde gülümsedik ve mutlu olduk.  Güzel bir gün geçirdiğim için aileme de teşekkür ettim onlarda bana sarıldılar. Artık eve dönüş vakti gelmişti ve bizde evimize doğru yola çıktık.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın